To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sekretariat, recepcja w Mysłowice.

Praca

Centrum rehabilitacji MODERN-REH S.C. specjalizuje się w neurorehabilitacji pacjentów po urazach rdzenia kręgowego, udarach mózgu, urazach czaszkowo-mózgowych , a także fizjoterapią w dysfunkcjach i uszkodzeniach w obrębie narządu ruchu. Nasz ośrodek znajduje się na granicy Katowice-Murcki -Mysłowice -Wesoła. Położony jest w ustronnym miejscu przy samym lesie. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko rejestratorki medycznej, pracownika biurowego. Oferujemy pracę w zgranym zespole , miłą atmosferę w pracy, rozwój osobisty. Swoje CV prosimy wysyłać na adres email podany w ogłoszeniu.

Zakres obowiązków

  • Administracja związana z funkcjonowaniem rejestracji (kontakt z klientem/pacjentem,
  • nadzór nad grafikiem – planowanie i umawianie wizyt klientów/pacjentów,
  • sporządzanie i wysyłanie raportów oraz zamówień),
  • rozliczanie wykonanych usług – fakturowanie,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy,

Oczekiwania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (MS Word, MS Excel) i Internetu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zdolności organizacyjne oraz interpersonalne,
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych i działania pod presją czasu,
  • Samodzielność i odwaga w działaniu,
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,
  • Sumienność i odpowiedzialność,
  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi, nienaganna kultura osobista,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • stałą współpracę od zaraz, na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne stawki wynagrodzenia
  • praca tylko w dni robocze, w przedziale czasowym 8.00 - 20.00 (zmianowy system pracy)
  • preferencyjne warunki na oferowane usługi medyczne
  • przyjazna atmosfera pracy w zespole o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym i życiowym

  • Dodane o 11:13, 14 września 2020
  • Wyświetleń:7095
  • ID ogłoszenia: 627211851