OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

(Dział 9300 Spawalnia)

kod rekrutacji 110 - pokaż numer telefonu -

Kluczowe zadania:

•       transportowanie towarów i materiałów produkcyjnych

Profil kandydata:

•       uprawnienia do obsługi wózka widłowego

•       doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego

•       komunikatywność i praca w zespole

Oferujemy:

•       umowę o pracę na pełen etat, praca możliwa również od zaraz

•       atrakcyjny system wynagradzania

•       pakiet świadczeń socjalnych

•       możliwość poszerzania kwalifikacji zawodowych

CV oraz zgodę na przetwarzanie danych prosimy składać w dziale kadr lub przesłać

na adres e-mail do dnia 14.11.2020r., tel. 603 - pokaż numer telefonu -

Ogłoszenie bierze udział w programie „ Poleć pracę znajomemu” w terminie od 15.10.2020r. do 14.11.2020r., kod rekrutacji  110 - pokaż numer telefonu -

  • Dodane o 11:56, 23 października 2020
  • Wyświetleń:1084
  • ID ogłoszenia: 634929533

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Lwówek, nowotomyski, Wielkopolskie