Obserwuj

Poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy d/s Nieruchomości.

Warszawa, Mazowieckie, Bemowo Dodane o 12:00, 20 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 387280899

Metrohouse to sieciowa agencja nieruchomości. W ramach sieci działa 70 zespołów sprzedażowych,
800 brokerów oraz doradców nieruchomości. Obszar działania obejmuje całą Polskę. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Do naszych zespołów poszukujemy obecnie osób, które razem z nami chcą spełniać marzenia naszych Klientów o swoim własnym mieszkaniu lub domu. Doradzamy w sprzedaży, dla kupujących docieramy do niepublikowanych nigdzie ofert i pomagamy w finansowaniu tak, aby doprowadzić każdą, nawet
najtrudniejszą transakcję do końca.

Obecnie poszukujemy:
DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI
Miejsce pracy: Warszawa Bemowo, Latchorzew
Wynagrodzenie: 3 - 5 tys. zł (prowizyjne)

Opis stanowiska pracy:

bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta
przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości
dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości
pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy
monitorowanie rynku oraz stała współpraca z Zespołem!

Idealny kandydat to osoba:

pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań
o wysokiej kulturze osobistej, inteligentna, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji
lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci
posiadająca zdolności handlowe i umiejętność ich praktycznego wykorzystania
z doświadczeniem w branży (nie jest to warunek konieczny)
Jeżeli nie masz doświadczenia - nie martw się!
Przygotowany przez nas plan i okres wdrożeniowy pozwoli Ci od podstaw
nauczyć się wszystkiego co jest niezbędne podczas Twojej przyszłej pracy.

Zapewniamy:

dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon)
dedykowany system CRM do obsługi zleceń
szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą
szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami
jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu
bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy

Czy wiesz, że 90 proc. kadry kierowniczej w Metrohouse rozpoczynało karierę od stanowiska Agenta nieruchomości? Buduj swoją ścieżkę kariery w branży nieruchomości z liderem rynku pośrednictwa.
Awansuj i zarabiaj jeszcze więcej!

Metrohouse-Oddział Babice

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji,jednocześnie informujemy,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Tomasz Komorski

Brak zdjęcia

od 3 000 zł/mies.do 7 000 zł/mies.

3 000 - 5 000 zł/mies.

Warszawa, Mazowieckie, Bemowo

Pokaż na mapie