To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe w Poznań.

Poszukujemy dietetyka

Poznań, Wielkopolskie, Junikowo Dodane o 23:17, 24 listopada 2018, ID ogłoszenia: 484124018
3 000 - 4 000 zł/mies.

Sieć kantyn Secret Garden świadcząca od 4 lat usługi żywienia zbiorowego szuka osoby na stanowisko: dietetyk

Zakres obowiązków:

- układanie jadłospisów dla przedszkoli, żłobków oraz osób
indywidualnych
- układanie diet specjalnych dla dzieci i osób dorosłych zgodnie z
prawidłowymi normami żywieniowymi
- nadzorowanie gramatury i kaloryczności posiłków
- kontrola procesu produkcyjnego
- kontakt z klientami
- prowadzenie spraw administracyjnych biura

Co oferujemy:

- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
- pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz bieżących
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie za osiągane cele
- umowę o pracę (pełne wynagrodzenie)
- możliwość realizacji własnych pomysłów

Czego od Ciebie oczekujemy:

- wykształcenia kierunkowego (najlepiej wyższego)
- min 2-letniego doświadczenia na podobnym, samodzielnym
stanowisku
- umiejętności układania menu oraz diet
- ogólnej wiedzy z zakresu żywienia zbiorowego
- umiejętności pracy na samodzielnym stanowisku
- sprawnej obsługi komputera
- komunikatywności
- asertywności
- podstawowej znajomości języka angielskiego
- aktualnej książeczki sanepidu

Proszę o składanie CV przez formularz OLX.

Wyświetleń:754

Ogłoszenia użytkownika Łukasz