To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Kielce.

Poszukiwany Montażysta Mebli

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 11:24, 4 września 2018, ID ogłoszenia: 432649383
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Kielecka Fabryka Mebli to ponad 50 lat doświadczenia w branży meblowej. Dzięki ciągłemu, dynamicznemu rozwojowi dysponujemy jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce. Przy fabryce znajduje się salon meblowy o powierzchni 10 000 m2 który inspiruje do aranżacji nowoczesnych kuchni, pokojów dziennych oraz dziecięcych. Nasz zespół do wykwalifikowana kadra pracowników, która swoim doświadczeniem buduje silną pozycję Firmy na rynku.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:
Montażysta

Zakres obowiązków:
- montaż elementów meblowych na hali produkcyjnej
- nadzór nad jakością wykonywanych elementów,
- utrzymanie w czystości stanowiska pracy,
- efektywna realizacja zleceń produkcyjnych,
- praca dwuzmianowa

Oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- zdolności manualnych
- dyspozycyjności
- zaangażowania w wykonywane obowiązki
- zapału i chęci do pracy
- dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- system premiowy
- pakiet szkoleń

PPHU Kielecka Fabryka Mebli zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

CV proszę przesyłać. z załączoną klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Wyświetleń:2104
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Kielecka Fabryka Mebli

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika