To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Fryzjer / kosmetyczka w Rzeszów.

Poszukiwany Kosmetolog/Kosmetyczka

Rzeszów, Podkarpackie Dodane o 16:03, 15 lutego 2019, ID ogłoszenia: 511947336
4 000 - 8 000 zł/mies.

W związku z dynamicznym rozwojem IP CLINIQ Instytut Piękna zatrudni pracowniczkę/-ka na stanowisko: KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA

OPIS STANOWISKA

• Wykonywanie zabiegów na twarz w tym zabiegów aparaturowych.

• Makijaż permanentny

• manicure , pedicure

WYMAGANIA

• Kilkuletnie ( co najmniej 5 lat) doświadczenie w wykonywaniu zabiegów oraz pracy na urządzeniach kosmetycznych

• Wysoki poziom wiedzy merytorycznej i praktycznej,

• Umiejętność pracy z wymagającym Klientem,

• Pasja i zaangażowanie,

• Wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista,

• Samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,

• Umiejętność przekazywania wiedzy,

• Wykształcenie kosmetyczne będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

• Pracę w ekskluzywnej klinice kosmetologii i medycyny estetycznej,

• Bardzo dobre warunki zatrudnienia,

• Pełny pakiet szkoleń zabiegach aparaturowych w zakresie nowych technologii,

• Pozytywną atmosferę w miejscu pracy,

• Świadczenia Medyczne,

• Docenienie i wspieranie rozwoju,

• Prowizje od sprzedaży kosmetyków,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

UWAGA: rekrutacja obejmuje spotkanie techniczne, celem sprawdzenia umiejętności.

W tytule maila prosimy o zaznaczenie stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Oferty prosimy przesyłać na adres mailowy. Więcej informacji pod numerem telefonu 695 - pokaż numer telefonu - .

Wyświetleń:434