Obserwuj

Poszukiwany kierowca autokaru kat. D na linię - Poznań

Poznań, Wielkopolskie, Łazarz Dodane o 18:12, 30 września 2018, ID ogłoszenia: 484380333

E-BUS jest średniej wielkości firmą, ale bardzo dynamicznie się rozwijającą. Inwestujemy tylko w najnowsze autokary szanowanych marek - Mercedes, VDL, Scania.

Poszukujemy do naszego zespołu trzech kierowców na linię międzymiastową której początek i koniec będzie w Poznaniu. Linia odbywać się będzie pod szyldem FlixBus.

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat,
• terminową płatność wynagrodzenia,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych,
• dobrą atmosferę pracy,
• praca na najnowszych autokarach.

Zadania:
• przejazdy na określonej trasie wg ustalonego grafiku,
• prawidłowa odprawa pasażerów,
• dbałość o powierzone mienie.

Wymagania:
• prawo jazdy kat. D,
• karta kierowcy

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

4 500 zł/mies.

Poznań, Wielkopolskie, Łazarz

Pokaż na mapie