To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Kraków.

Poszukiwana Pani sprzątająca!!!

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 21:11, 21 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 354917510
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Aparthotel w centrum miasta- okolice domu handlowego Jubilat, poszukuję pracowników na stanowisko pokojowa/pracownik sprzątania obiektu.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie!
Wymagania:
-poszukujemy osoby rzetelnej, umiejącej pracować w zespole, posiadającej zmysł estetyczny
-dyspozycyjność
-praca w weekendy i święta

Obowiązki:
-porządkowanie i przygotowywanie apartamentów hotelowych dla gości
-dbanie o czystość wyznaczonej powierzchni obiektu
-wspólne dbanie o komfortowy pobyt gości w obiekcie
-dbałość w zaangażowanie

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. PRACA OD ZARAZ!!!

Atrakcyjne zarobki ze stałym zatrudnieniem!