To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Łódź.

Pomocy domowa / Sprzątanie

Łódź, Łódzkie, Bałuty Dodane o 17:27, 2 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 499250849
16 - 22 zł/godz.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Małżeństwo z dwójką dzieci poszukuj zaufanej pomocy domowej do pracy minimum 4 dni w godzinach 7:30 – 17:00 (jesteśmy elastyczni)

Obowiązki:
- sprzątanie i wszelkie czynności związane z utrzymaniem czystości
- gotowanie prostych potraw wg. przepisów
- pranie i prasowanie
- opieka nad dziećmi w bardzo ograniczonym zakresie

Praca w apartamentowcu w okolicach Parku Julianowskiego w komfortowym apartamencie z przestrzenia dedykowaną do sprzątania.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i milą atmosferę pracy.

Poszukujemy osoby godnej zaufania, zorganizowanej, rzetelnej z przynajmniej własnym doświadczeniem w prowadzeniu zadbanego domu.

W odpowiedzi proszę o przeslanie paru słów o sobie oraz numeru telefonu.

Wyświetleń:2487

Ogłoszenia użytkownika Lukasz

Brak zdjęcia

Account manager z biegłym angielskim

Marketing / PR / media

2 sty