To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Pomocnik w branzy metalowej z bardzo dobrym niemieckim do Drezna

10 000 - 13 000 zł/mies.

Jesteśmy niemiecką firmą działąjcą na rynku od ponad 30 lat. Gwarantujemy stałą niemiecką umowę o pracę, godne zarobki oraz godne warunki pracy i mieszkania

Stanowisko : Pomocnik w branzy metalowej z niemieckim

Miejsce pracy: Drezno, Niemcy

Start: 09/2020

Opis stanowiska:

-kontrola srub duzych metalowych elementow do 4m wysokosci

-praca na rusztowaniach, drabinach

-pokrywanie elementow metalowych specjalna farba antykorozyjna

-kontrola jakosci wykonanej pracy

Wymagania:

-doswiadczenie w pracy w branzy metalowej

-zaswiadczenie uprawniajace do pracy na wysokosciach

-bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

-prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd mile widziane

-poważne podejście do pracy i gotowość do wyjazdow oraz podjęcia długoterminowej pracy

-samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność

Oferujemy:

- stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie: 11,90€ brutto/h + 20€ diety + darmowe zakwaterterowanie

- ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny

- ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma

- płatny urlop 24 – 30 dni w roku

- bonusowe wynagrodzenie na świeta i urlop

- opieka polskojęzyczna przez cały okres zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny od poniedzialku do piatku w godzinach od 8:00- 17:00 pod numerem +  491 - pokaż numer telefonu - 4081

  • Dodane o 15:18, 11 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:468
  • ID ogłoszenia: 621772780

Ogłoszenia użytkownika AIDe PersonalService