To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Katowice.

Pomocnik Spedytora PKS24/ chętnie zat. kierowców

3 000 - 6 000 zł/mies.
PKS 24 to międzynarodowy operator logistyczny zatrudniający tylko w oddziale na śląsku ponad 200 pracowników. Firma od lat systematycznie i równomiernie się rozwija. Aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pomocnika Spedytora - chętnie zatrudniamy byłych kierowców
OPIS STANOWISKA:

przyjmowanie i realizacja zleceń spedycyjnych krajowych/międzynarodowych
nadzór nad łańcuchem dostaw
organizacja spedycji drogowej
sporządzanie dokumentów związanych z obsługą przesyłek
skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami
WYMAGANIA:

umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych
znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
samodzielność w realizacji przydzielonych zadań, odpowiedzialność i dobra organizacja własnej pracy
kreatywność
samodzielność w podejmowaniu decyzji
OFERUJEMY:

umowę o pracę
stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
wynagrodzenie: podstawa + system premii
szkolenia i kursy z zakresu spedycji i transportu
możliwość podnoszenia swojego doświadczenia zawodowego w branży T.S.L.
stałą solidną pracę w młodym zespole
  • Dodane o 18:08, 27 listopada 2019
  • Wyświetleń:25497
  • ID ogłoszenia: 294159395

Ogłoszenia użytkownika Marek Kazura