Obserwuj

Pomocnik Pracownika magazynu (również z orzeczeniem)

Gliwice, Śląskie, Szobiszowice Dodane o 16:11, 23 października 2018, ID ogłoszenia: 488833829
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
- Praca na magazynie
- Pakowanie wyrobów gotowych
- Układanie i sortowanie zapakowanych produktów
- Kompletowanie

Oczekiwania
- Duża chęć i motywacja do pracy
- Dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany (6-14,14-22)
- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Sumienność i punktualność
- Nie wymagamy doświadczenia oraz dodatkowych uprawnień

Oferta
- Praca w oparciu o umowa zlecenie
- Praca na dwie zmiany: 6-14, 14-22
- Elastyczny grafik
- Terminowe wynagrodzenie
- Miła obsługa i bezstresowe rozmowy rekrutacyjne
Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Kasjer / Kasjerka

Kasjer / ekspedient

dzisiaj
13:01

Ajent Saloniku Kolportera-Kraków

Franczyza / Własna firma

8 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Gliwice, Śląskie, Szobiszowice

Pokaż na mapie

Manpower

jest online Na OLX.pl od kwi 2018 Ogłoszenia użytkownika