To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Kamienna Góra.

Pomocnik pakowacza czekoladek – od zaraz

Miejsce pracy: Kamienna Góra

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Pomoc przy pakowaniu wyrobów czekoladowych

Oczekiwania
• Chęć do pracy w systemie zmianowym - aktualnie 3 zmiany
• Książeczka sanepidowska - w przypadku braku książeczki, pomożemy w wyrobieniu

Oferta
• Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia
• Praca od zaraz - sprawna, bezstresowa rekrutacja
• Atrakcyjne premie
• Wsparcie ze strony konsultanta na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia
• Bezpośredni kontakt z konsultantem Manpower na terenie zakładu - dyżury pracownicze

Nr ref: PPC/228/AAD
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
  • Dodane o 16:33, 17 lipca 2020
  • Wyświetleń:718
  • ID ogłoszenia: 613412598

Ogłoszenia użytkownika Manpower