Obserwuj

Pomocnik Operatora Maszyn-Racibórz

Racibórz, raciborski, Śląskie Dodane o 16:47, 19 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 438826427

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – nowej firmy produkcyjnej do działu produkcji (produkcja zautomatyzowana) poszukujemy Kandydata/ki bez doświadczenia na stanowisko:

Pomocnik Operatora Maszyn
Miejsce pracy: Racibórz

Zakres zadań Pomocnika:
-Współpraca z Operatorem Maszyn (dostarczanie granulatu),
-Segregacja asortymentu,
-Prace porządkowe wokół powierzonej maszyny.

Poszukujemy Kandydatów którzy:
-Chcą zdobyć doświadczenie w obsłudze zautomatyzowanych urządzeń produkcyjnych,
-Są zaangażowani i sumienni,
-Mają ukończone 18 lat.

Jesteś gotowy do pracy? Skontaktuj się z nami!

Jako Pomocnik masz zagwarantowane:
-Pracę od zaraz w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
-Możliwość nauki u boku doświadczonych Operatorów,
-Szansę przedłużenia umowy jako Operator Maszyn,
-Pracę w młodym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu OLX.

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Informujemy, że przesłanie aplikacji oznacza równocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych w niej zawartych przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym oraz zapoznanie z obowiązkiem informacyjnym Mondi Polska. Podanie informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną zgodę można wycofać w sposób tak łatwy, jak ją wyrazić. (https://mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf link do obowiązku)

Jeśli wyraża Pan/i zgodę na wykorzystanie aplikacji w przyszłych lub równolegle trwających procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mondi Polska, prosimy o dopisanie w treści wiadomości słów „Wyrażam zgodę”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Mondi Polska

Brak zdjęcia

Pomocnik magazynu - praca od zaraz!

Praca za granicą

14 sie

Praca na magazynie - od zaraz!

dzisiaj
16:16

Monter – pracownik fizyczny

dzisiaj
16:11

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Racibórz, raciborski, Śląskie

Pokaż na mapie