To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Poznań.

Pomocnik operatora linii produkcyjnej

Poznań, Wielkopolskie, Chartowo Dodane o 09:26, 24 kwietnia 2018, ID ogłoszenia: 440545265
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisku: Pomocnik operatora maszyny rozlewającej oraz kartoniarki

Miejsce pracy: wielkopolskie / Robakowo 62-023

Obowiązki:
• pomoc w obsłudze maszyn rozlewająco-pakującej (kartoniarki),
• utrzymanie czystości i właściwego stanu technicznego maszyn,
• terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami,
• przestrzeganie ustalonych standardów jakości,

Wymagania
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, przy obsłudze maszyn (mile widziane),
• podstawowe zdolności mechaniczne,
• dyspozycyjność,
• umiejętność współpracy w zespole,
• dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
• praktyczne szkolenie z zakresu obsługi maszyny,
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• dobrą atmosferę pracy;
• ciekawą i ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

Wyświetleń:184

Ogłoszenia użytkownika Artur

Brak zdjęcia

od 14 zł/godz.do 16 zł/godz.

Citroën Nemo

Dostawcze

22 maj

13 300 zł

Do negocjacji

Doradca klienta w punkcie handlowym/ e-papierosy

Obsługa klienta / call center

21 maj

15 maj