Obserwuj

Pomocnik operatora

Białystok, Podlaskie, Nowe Miasto Dodane o 16:41, 14 marca 2019, ID ogłoszenia: 509580844
Lubisz pracę fizyczną i szukasz pracy na stałe? Zależy Ci na rozwoju zawodowym i zdobywaniu nowych umiejętności? Skontaktuj się z nami!

Poszukujemy pracowników na stanowiska:
pomocnik operatora / magazynier/ pracownik laboratorium / kontrola jakości

oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- prywatną opiekę medyczną + kartę sportową
- możliwość awansu na wyższe stanowisko

zadania

-prace pomocnicze związane z procesami produkcyjnymi
-prace magazynowe
-badania nad jakością produkowanych elementów
-kontrola jakości produkowanych elementów

oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
- motywacji do pracy
- uprawnień na wózki widłowe (stanowisko magazynier)

Nie wymagamy żadnego doświadczenia – wszystkiego nauczymy.

Jeśli jesteś zainteresowany – zadzwoń na numer 506 463 307 lub wyślij sms o treści PRACA IGNATKI – na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
oferta pracy tymczasowej
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika MARTA HUNIEWICZ

Pracuj w TOYOTA!

Produkcja

14 mar

młodszy operator maszyn

Produkcja

dzisiaj
16:21

Monter

Produkcja

28 lut

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. W Randstad mamy na to swoją nazwę. human forward.

Randstad został liderem rynku usług HR na świecie. Sukces nasz jest podwójny – w Polsce pod względem obrotów Randstad także wysunął się na prowadzenie. To efekt konsekwentnie realizowanej strategii wspierania ludzi i przedsiębiorstw w rozwijaniu ich prawdziwego potencjału, wykraczającej poza tradycyjnie rozumiane pośrednictwo w zatrudnieniu w kierunku aktywnego doradztwa kariery. Na pozycję lidera branży wpływ ma również cyfrowa rewolucja – technologie HR.

Randstad nr 1.
... czytaj więcej