To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Kraków.

Pomocnik lakiernika 1700 do 2000 euro netto

Kraków, Małopolskie, Dębniki Dodane o 23:43, 21 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 525133821

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pomocnik lakiernika

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu n/Menem, Niemcy

Opis stanowiska:

• Przygotowanie części do lakierowania

• Maskowanie części, które nie muszą być lakierowane

• Szlifowanie powierzchni pod lakierowanie

• Lakierowanie napisów przy użyciu szablonów

• Współpraca z Lakiernikiem

Wymagania:

• Umiejętności manualne

• Precyzja i odpowiedzialność

• Dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

• Gotowość do stałej współpracy i podjęcia pacy za granicą

• Nie wymagamy znajomości j. niemieckiego

Oferujemy:

• Wynagrodzenie od 1700 do 2000 euro netto miesięcznie

• Umowa o pracę

• Podatki i ubezpieczenie społeczne regulowane są Niemczech

• Stabilne, legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Organizację pobytu na terenie Niemiec (w tym organizacja zakwaterowania)

• Wynagrodzenie płatne w EUR

• Możliwa praca w soboty oraz nadgodziny

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV.