To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pomoc kuchenna / zmywak w Konstancin-Jeziorna.

Pomoc kuchni - ul. Wałbrzyska

Konstancin-Jeziorna, piaseczyński, Mazowieckie Dodane o 12:15, 19 listopada 2018, ID ogłoszenia: 479490697
Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego w Warszawie zatrudni osoby na stanowisko:

Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Warszawa Wilanów, ul. Wałbrzyska

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 513 - pokaż numer telefonu -

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Darmowy posiłek w trakcie pracy
Świetną atmosferę pracy
Wsparcie Zespołu i przełożonego
Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Oczekujemy:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Aktualnej książeczki sanitarno – epidemiologicznej

Zadania:
Pomoc w przygotowywaniu posiłków dla pacjentów szpitala, wydawanie posiłków, sprzątanie po posiłkach.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami!
Wyświetleń:454
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Anna

Brak zdjęcia

Pomoc kuchenna - Konstancin Jeziorna

Pomoc kuchenna / zmywak

14 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika