Obserwuj

Pomoc kuchenna zmywak Dania

Poznań, Wielkopolskie, Chartowo Dodane o 14:18, 21 maja 2019, ID ogłoszenia: 530543422

Ilość wakatów:1

Start: od zaraz

Praca na stałe

Lokalizacja: 4300 Holbæk ,wyspa Zelandia

Oferujemy:

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków ​ to 6300 PLN + 500 PLN pieniądze wakacyjne.

Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS,

Stawka godzinowa 85 DKK brutto (47 PLN),

Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny,

Umowę próbną na okres 3 miesięcy, następnie na stałe,

Zatrudnienie bezpośrednio z duńskim pracodawcą,

Średnie zarobki brutto miesięcznie: 17.850 DKK (10 000 PLN),

Ubezpieczenie zdrowotne,

Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,

Organizację mieszkania ( 1-40 km , 700 kr tygodniowe )

Obsługę administracyjną w Danii,

Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00,

Zakres obowiązków:

  • mycie naczyń,
  • sprzątanie restauracji (zamiatanie, mycie podłóg),
  • dbanie o czystość na stołach i barze,
  • przygotowanie restauracji przed otwarcie,
  • inne prace w restauracji.
  • Oczekujemy:
  • -  zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kat.B

- dyspozycyjność w podanym terminie,

- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- własny samochód (mile widziany ale nie obowiązkowy),

- znajomość języka angielskiego nie jest wymagana,

- dobry stan zdrowia.

Dodatkowe informacje:

Zgodnie z Duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne.

Mieszkania:

Zakwaterowanie organizujemy w odległości od 1 do 40 km.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?

Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):

Edyta +  486 - pokaż numer telefonu -

Justyna + 486 - pokaż numer telefonu -

Grupa na facebooku

Link do strony na facebooku

Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN

Link do strony internetowej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Justyna

Brak zdjęcia

Pracownik restauracji Kucharz

Praca za granicą

14 maj

7 200 zł/mies.

Lider kuchni Dania

14 maj

8 800 zł/mies.

Pracownik ogólnobudowlany DANIA

2 maj

8 600 zł/mies.

Kowal maszyn rolniczych Dania

2 maj

10 zł/mies.

Mechanik maszyn rolniczych DANIA

2 maj

10 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
6 300 zł/mies.

Poznań, Wielkopolskie, Chartowo

Pokaż na mapie