To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Gdynia.

Pokojówka / Працевлаштуємо покоївки

Gdynia, Pomorskie, Babie Doły Dodane o 16:33, 14 czerwca 2018, ID ogłoszenia: 316918660
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Agencja Pracy Tymczasowej Dobra Praca s.c. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 14164 poszukuje osoby/osób na stanowisko: pokojówka

Obowiązki pokojówek (sprzątanie pokoi hotelowych, apartamentów, wymiana pościeli).

Wymagania:
- wiza pracownicza/karta pobytu/karta Polaka lub inny tytuł pobytowy pozwalający pracować na terenie Polski,
- mile widziana komunikatywna znajomość języka polskiego,
- pracowitość,
- doświadczenie,

Oferujemy:
- stabilna praca w renomowanej firmie w Gdynie,
- ilość godzin pracy: 8-12 godzin dziennie Pn-Sb,
- rodzaj umowy: umowa o dzieło,
- pensja na poziomie 10 zł netto na godzinę,
- zakwaterowanie w atrakcyjnej cenie 200 zł za mc od osoby( bardzo dobre warunki), bez żadnych dodatkowych kosztów,
- dojazd do miejsca pracy za darmo.

Агенство з працевлаштування Dobra Praca s.c. вписана до реєстру юридичних осіб, котрі провадять агенство праці, під номером 14164 шукає людей/людину на посаду: покоївка

Обов'язки:
- прибирання готельних номерів, апартаментів,
- зміна постільної білизни.

Вимоги:
- віза робоча/карта побиту/карта Поляка або інший документ який дозволяє на легальну працю в Польщі,
- бажано комунікативна знайомість польської мови,
- працьовитість,
- досвід,

Пропонуємо:
- стабільна робота в Гдині в фірмі яка розвивається,
- кількість робочих годин 8-12, з пон до суб,
- заробітня плата 10 злотих нетто на годину,
- житло в дуже привабливій ціні, лише 200 злотих за місяць від людини (дуже хороші умови проживання), без жодних додаткових коштів,
- доїзд до місця роботи безкоштовний.

+ 485 - pokaż numer telefonu -

Wyświetleń:5541
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dobra Praca

Brak zdjęcia

kucharz/повар

Kucharz

19 lip

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika