To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Sopot.

Pokojowa / Serwis sprzątający

Sopot, Pomorskie, Centrum Dodane o 23:43, 29 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 526437880
2 000 - 3 000 zł/mies.

Poszukujemy odpowiedzialnej i energicznej osoby na stanowisko pracownik serwisu sprzątającego.

Oferujemy:

  • stałą, całoroczną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie apartamentowej z ugruntowaną doskonałą pozycją na rynku turystycznym
  • zatrudnienie w profesjonalnym zespole, w przyjemnej atmosferze
  • wysokie zarobki
  • praca tylko w samym centrum Sopotu

Obowiązki:

  • sprzątanie luksusowych apartamentów na wynajem krótkoterminowy w standardzie co najmniej 4-gwiazdkowego hotelu
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i wysoki standard świadczonych usług

Wymagania

  • uczciwość i sumienność
  • dyspozycyjność i punktualność
  • wysoka jakość wykonywanej pracy
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelowej

Warunki pracy:

  • praca na pół lub 3/4 etatu
  • nienormowane godziny pracy

Wyświetleń:488