Obserwuj

Placówka Alior Bank S.A. Świdnik - Doradca Klienta

Świdnik, świdnicki, Lubelskie Dodane o 11:01, 17 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 328997774
KFKK Sp. z o.o. działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i mikro przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:

Doradca Klienta w Placówce Alior Bank S.A.
Placówka Świdnik ul. 3 Maja 3.

Zakres obowiązków:
• aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,
• kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,
• sprzedaż produktów bankowych,
• analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
• realizacja założonych planów sprzedażowych,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku,

Wymagania:

• umiejętność budowania długofalowych relacji,
• wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• otwartość i komunikatywność do innych ludzi,

Oferujemy:
• umowę o pracę
• szkolenia wstępne organizowane przez Bank oraz częste, profesjonalne wewnętrzne szkolenia organizowane przez doświadczonego Coacha firmy,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży),
• możliwość posiadania pakietu prywatnej opieki medycznej -Enelmed,
• bogaty pakiet ubezpieczeń grupowych,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o:
•przesłanie aplikacji zawierających CV ze zdjęciem,
• zawarcie na ostatniej stronie CV, poniżej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika KFKK

Brak zdjęcia

Doradca Klienta Chełm PP Nest Bank

Obsługa klienta / call center

15 sty

Doradca Klienta Zamość PP Nest Bank

10 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Świdnik, świdnicki, Lubelskie

Pokaż na mapie