To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Wrocław.

PILNE- Niemcy Lipsk- Operator wozka widlowego z niemieckim od zaraz!

8 000 - 10 000 zł/mies.

AIDe GmbH PersonalService jest wciaz dynamicznie rozwijającą się niemiecka firmą, dzialajaca na niemieckim rynku pracy od 1988 roku. Specjalizujemy się w rekrutowaniu fachowcow różnych profesji do pracy w Niemczech. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z nasza firmą. Glownym naszym celem jest zadowolenie pracownikow oraz wzajemny szacunek.

Aktualnie pilnie poszukujemy pracownikow na stanowisko

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Studenci mile widziani!

Miejsce pracy: Lipsk

Zadania:

- Umiejętność obsługi skanera
- Obsługa wózków widłowych bocznych lub czołowych
- Załadunek oraz rozładunek towaru

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- Dokładność

- Solidność
- Doświadczenie w pracy ze skanerem
- Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
- Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie 10-11€ brutto/godzinę +10€ diety za kazdy przepracowany dzien
-Zaliczki wyplacane po pierwszym przepracowanym tygodniu
-Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę - opłacane przez pracownika

-Zatrudnienie na niemiecka umowe
-Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
-Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę

-Pełny pakiet socjalny
-Ubezpieczenie w Niemczech

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV oraz uprawnieniami na wozki widlowe. Kontakt telefoniczny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 15:30 pod numerem: + 491 - pokaż numer telefonu - 4081. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

  • Dodane o 17:18, 2 lipca 2020
  • Wyświetleń:674
  • ID ogłoszenia: 611777459

Ogłoszenia użytkownika AIDe PersonalService