Obserwuj

Piekarz/pomocnik piekarza do zakładu z tradycją | Opcja zakwaterowania

Aleksandrów Łódzki, zgierski, Łódzkie Dodane o 18:09, 4 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 491653429
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Poszukujemy lubiących swój fach PIEKARZY LUB POMOCNIKÓW PIEKARZY do rodzinnej piekarni w Aleksandrowie Łódzkim. Praca w godzinach nocnych, od 20:00 do 4:00 rano, przez 6 dni w tygodniu. Stawka tygodniowa to 600 zł netto plus świeże bułki do domu. Jeśli potrzebny zapewniamy nocleg w domku jednorodzinnym obok zakładu, z osobnym wejściem i czterema pokojami i kuchnią na piętrze. Koszt noclegu to 400 zł/m-c od osoby.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• wykonywanie ciast z różnych rodzajów mąk i ziaren, dzielenie ich i kształtowanie;
• prowadzenie rozrostu i wypieku pieczywa, dbanie o cały proces przed i po wypieku;
• przygotowywanie i przekazywanie pieczywa do wysyłki i sprzedaży

NASZE OCZEKIWANIA:
• Solidność i chęć do pracy w godzinach nocnych;
• Doświadczenie w zawodzie lub gotowość do szybkiego zdobycia fachu;
• Dla osób spoza polski mile widziana komunikatywna znajomość języka polskiego.

OFERUJEMY:
• Umowa o pracę na pełen etat, na początek na 3-miesięczny okres próbny;
• Praca w godzinach od 20:00 do 4:00, od niedzieli do piątku.
• Stawka 600 zł netto/tydzień pracy i bezpłatne pieczywo każdego dnia;
• Możliwość przeszkolenia do zawodu;
• Nocleg w domku jednorodzinnym obok zakładu, jeśli potrzebny.

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie kilku zdań o sobie oraz CV pod adres: rekrutacja[at]dobraagencja.com lub kontakt telefoniczny/SMS pod numerem: + 485 - pokaż numer telefonu - (Maciej).

Administratorem podanych danych osobowych jest Dobra Agencja Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5/1, 42-400 Zawiercie, wpisana do rejestru pod nr 15037.

> Jeśli znasz piekarza, który może być zainteresowana tą ofertą, poleć go i otrzymaj nagrodę nagrodę w wysokości 300 zł. Więcej: https://oferty.dobraagencja.com/offer/a9841bd0 <

Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dobra Agencja Sp. z o.o. z siedzibą w Zawierciu, 42-400, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5/1. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane dla prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: https://oferty.dobraagencja.com/static/privacyPolicy.pdf.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Maciej - Dobra Agencja

Brak zdjęcia

od 2 800 zł/mies.do 4 000 zł/mies.

od 3 400 zł/mies.do 5 400 zł/mies.

od 4 100 zł/mies.do 4 700 zł/mies.

od 8 000 zł/mies.do 12 000 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
3 300 - 3 500 zł/mies.

Aleksandrów Łódzki, zgierski, Łódzkie

Pokaż na mapie