Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator Linii Produkcyjnej

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń
  • odpowiedzialność za jakość wyrobów
  • dbałość o odpowiedni poziom wydajności oraz spełnienie założeń produktywności linii produkcyjnej
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie miejsca pracy

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń
  • mile widziane są:
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • doświadczenie w pracy na produkcji w branży spożywczej
  • umiejętność pracy w systemie HACCP

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia 3700 - 4300 zł brutto/msc + 700 zł premii!
  • bonus na start - 3000 zł!
  • umowę o pracę oraz bezpośrednie zatrudnienie w jednym z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w Polsce!
  • możliwość skorzystania z transportu do pracy z: Maków Mazowiecki, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Nasielsk, Raciąż, Świercze, Wyszogród, Smoszewo, Ciechanów
  • pakiet atrakcyjnych benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia oraz Multisport)
  • pracę w systemie równoważnym po 12h ( 15 dni pracujących, 15 dni wolnych w miesiącu)

Prześlij cv za pomocą przycisku Aplikuj!

Dziękujemy!

  • Dodane o 13:26, 20 października 2020
  • Wyświetleń:1074
  • ID ogłoszenia: 627290726
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki, nowodworski, Mazowieckie

O firmie
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Gi Group