Obserwuj

Pakowanie

Łódź, Łódzkie, Polesie Dodane o 16:01, 18 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 504885764

Agencja Pracy Tymczasowej AS JOB (certyfikat nr 12616) dla swojego klienta z branży co-pakingu poszukuje osób do pracy tymczasowej na stanowisko:

Pakowacz/Pakowaczka

Zadania:
• prace związane z pakowaniem produktu gotowego (książki, kosmetyki, słodycze)
• praca przy taśmie/maszynach

Nasze oczekiwania:
• zdolności manualne
• zaangażowanie i chęć do pracy
• nie oczekujemy doświadczenia !!!

Nasza oferta
• umowa o pracę po pierwszej miesięcznej umowie zlecenia,
• premia produkcyjna, premia frekwencyjna,
• dodatek za liderowanie,
• pakiety sportowe,
• karty świąteczne,
• kwartalne nagrody rzeczowe,
• dodatkowo ubezpieczenie grupowe na życie
• praca od zaraz - lokalizacja Retkinia

Nasze wymagania
• praca w systemie dwuzmianowym,
• wymagamy aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych ( jeśli jej nie posiadasz dajemy Ci dwa tygodnie na jej wyrobienie )
• mile widziani studenci i osoby 50+

Masz znajomych/ przyjaciół/ rodzinę i chcecie pracować razem ? Idealnie ! Dostaniesz za przyprowadzenie dodatkowej osoby – bonus !
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzenia 2016/679 oraz ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz.1000).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Łódź, Łódzkie, Polesie

Pokaż na mapie