To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Złotów.

Order Picker Holandia

Złotów, złotowski, Wielkopolskie Dodane o 11:46, 20 listopada 2018, ID ogłoszenia: 491618272

Firma Beetsma Sp z o.o. (nr APT 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz

logistyki.

MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ

Zakres zadań:

- zbieranie zamówień za pomocą skanera

- przepakowywanie towarów

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy w Holandii

- dyspozycyjność od zaraz na długi okres czasu

- chęć i motywacja do pracy fizycznej

- mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie

- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora

- możliwość rozwoju zawodowego

- ubezpieczenie zdrowotne

- dojazd do miejsca pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem formularza OLX

z dopisaną klauzulą, w której wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Agencję pracy do celów rekrutacyjnych.

Można również zadzwonić pod jeden z podanych numerów tel.: 533 - pokaż numer telefonu - lub 575 - pokaż numer telefonu -

O ile jest to możliwe, zapraszamy chętnych osobiście do biura w Złotowie przy ul. Domańskiego 29.

Wyświetleń:636
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Beetsma Złotów

Brak zdjęcia

Mechanik samochodowy - Holandia

Praca za granicą

10 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika