Obserwuj

Opiekun Klienta w Placówce Bankowej- Racibórz

Racibórz, raciborski, Śląskie Dodane o 09:44, 20 marca 2019, ID ogłoszenia: 504719767

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.
Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.

Jeśli:
• lubisz współpracę z klientami
• chcesz im oferować najwyższej jakości produkty
• uważasz, że Internet i rozwiązania mobilne zostały stworzone z myślą o takich ludziach jak Ty
• chcesz pracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia
• marzy Ci się pracodawca, o którym z dumą będziesz opowiadać znajomym
• chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my zawsze mierzysz wyżej
a do tego:
• jesteś uśmiechnięty, otwarty na ludzi i lubisz pomagać innym
• umiesz słuchać i trafnie odpowiadać na potrzeby klienta
• masz minimum średnie wykształcenie oraz choćby krótkie doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie w bankowości)

nasze placówki są idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

Twoje zadania:
• dopasowanie oferty do potrzeb klientów Banku
• poszukiwanie rozwiązań, które ułatwią codzienne życie naszym klientom
• przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych
• pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji
• dbanie o najwyższą jakość obsługi
• kształtowanie pozytywnego wizerunku naszego Banku

Oferujemy Ci:
• umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)
• premię uzależnioną od wyników
• wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z klientem i produktami bankowymi w ramach Akademii Mistrzów
• prywatną opiekę medyczną
• dofinansowanie zajęć sportowych i pasji (m.in. kartę Multisport lub bilety do kina)
• atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy
• program wspierający rodziców „Rodzice na Tak”
• konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”
• spotkania integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym olx/DK/Racibórz poprzez formularz na stronie https://www.bankmillennium.pl/o-banku/kariera/oferty-pracy/wyslij-swoje-cv

W CV prosimy zawrzeć poniższą treść zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przeze mnie CV w celu i na czas przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Zgodę można wycofać w dowolnym czasie poprzez wysłanie informacji zawierającej imię, nazwisko i adres email drogą mailową na adres wycofaniezgody(małpa)bankmillennium.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne. "

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Bank Millennium

Konsultant w Zespole Transformacji Operacji

Administracja biurowa

dzisiaj
10:57

Opiekun Klienta w Placówce Bankowej - Poznań

Obsługa klienta / call center

dzisiaj
10:04

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

... czytaj więcej