Obserwuj

Opiekun Klienta

Stalowa Wola, stalowowolski, Podkarpackie Dodane o 10:24, 19 września 2018, ID ogłoszenia: 442878307

Nationale – Nederlanden jest firmą oferującą ubezpieczenia na życie i inwestycje. Oferujemy proste i zrozumiałe produkty, dzięki którym zabezpieczamy przyszłość naszych Klientów i ich bliskich.

Aktualnie poszukujemy Opiekuna Klienta

Obowiązki:
- Pozyskiwanie Klientów
- Sprzedaż produktów firmy
- Po-sprzedażowa obsługa Klienta indywidualnego i biznesowego

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie w Obsłudze Klienta

Oferujemy:
- Dochód na, który masz realny wpływ
- Ciekawe wyzwania
- Możliwość poznania od podstaw nowego zawodu.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Marta

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Przedstawiciel handlowy

20 wrz

20 wrz

20 wrz

20 wrz

Obsługa klienta / call center

19 wrz

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Jesteśmy częścią Grupy NN obecnej w ponad 18 krajach w Europie i Azji. Zajmujemy czołowe miejsce w rankingach firm ubezpieczeniowych. Transparentne i proste w obsłudze produkty ubezpieczeniowe i emerytury to nasza pasja i żywioł.
W Nationale-Nederlanden wiemy, że realizowanie zadań od-do nie zawsze przynosi zamierzone efekty. U naszych Partnerów cenimy przedsiębiorczość i zaangażowanie. Przekonaj się sam i dołącz do naszego Zespołu Sieci Sprzedaży, jako Partner ds. Ubezpieczeniowo-Finansowych lub Menedżer Zespołu Sprzedaży. W całej Polsce mamy 45 Oddziałów Sieci Sprzedaży.
Zarabiaj na własnych zasadach, pracuj skąd chcesz i dodatkowo korzystaj z szerokiego pakietu benefitów!
• Dołączając do zespołu Partnerów i Menedżerów Nationale-Nederlanden, będziesz pracować dla znanej i cenionej na rynku firmy, wielokrotnie nagradzanej przez Klientów.
• Wejdziesz na wyższy poziom relacji z Klientem - będziesz opierać się na unikalnym podejściu do Klientów, w ramach którego Twoją rolą będzie inspirowanie innych do dbania o własne zdrowie, życie i bezpieczną przyszłość finansową.
• Osiągniesz atrakcyjne dochody, zależne od Twojego zaangażowania oraz wysokie prowizje od sprzedaży polis i docenienie w postaci premii za osiągane wyniki.
• Otrzymasz ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport. A dodatkowo programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe.
• Docenisz wygodę i elastyczność– u nas dostosujesz swój czas i miejsce do swoich potrzeb i możliwości. Sam też wybierzesz, czy chcesz współpracować na podstawie umowy zlecenia, czy umowy o współpracę.
• Po 6 miesiącach współpracy uzyskasz informację zwrotną na temat swojego potencjału. Da Ci to szansę wejścia na ścieżkę rozwoju na stanowisku Menedżera Zespołu Sieci Sprzedaży, na której zaczniesz budować swój zespół i rozwijać kompetencje w Akademii Menedżera.

Konferencje, konkursy z nagrodami i wycieczki dla gigantów sprzedaży!
Lubisz być doceniany za swoje działania? Bycie w gronie najlepszych sprawia Ci satysfakcję i napędza do dalszego działania? W Sieci Sprzedaży Nationale-Nederlanden nagradzamy najbardziej aktywnych! Współpracując z nami otrzymasz nie tylko atrakcyjne dochody i wysokie prowizje od sprzedaży, ale również możliwość udziału w konkursach z nagrodami i wycieczkami w dalekie kraje. A także raz w roku będziesz miał szanse być uczestnikiem prestiżowej konferencji sprzedaży.
Jak wyglądają etapy rekrutacji?
1. Wywiad telefoniczny
2. Testy umiejętności
3. Spotkanie z Dyrektorem lub Menedżerem Oddziału
4. Decyzja i złożenie oferty
5. Zapraszamy na pokład – czekamy na Ciebie 
... czytaj więcej