To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Warszawa.

Operatora/ustawiacza maszyn i urządzeń

WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket)

Zatrudnimy:

Miejsce pracy: Jawczyce, gmina: Ożarów Maz.- zapewniamy darmowy transport z Warszawy

Oferujemy:

  • bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do programu sportowego,
  • dofinansowanie z ZFŚS ( wczasy pod gruszą, kolonie, karty przedpłacone, paczki),
  • kafeteria ( karta o wartości 25 zł miesiąc),
  • własny parking,
  • pełne zaplecze socjalne,
  • odzież roboczą,
  • możliwość awansu i zmiany stanowiska na wyższe
  • zapewniamy szkolenie przygotowujące do pracy na nowoczesnych maszynach typu CNC w technologii obróbka skrawaniem.

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali,
  • ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych,
  • zgłaszanie inicjatyw doskonalących procesy produkcyjne, organizację pracy i bezpieczeństwo
  • praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością,

Wymagania:

  • praktyka zawodowa: 1 rok
  • mile widziana znajomość obsługi obrabiarek CNC

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem OLX lub kontakt tel. 665 - pokaż numer telefonu -

  • Dodane o 10:43, 17 stycznia 2020
  • Wyświetleń:2728
  • ID ogłoszenia: 525409220

Ogłoszenia użytkownika Monika