Operator wózka widłowego z UDT! Niski lub wysoki skład!

4 000 zł/mies.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego UDT!

Czeka na Ciebie:

  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem!
  • stawka ok. 4000 zł brutto/msc + atrakcyjna premia!
  • ciepły posiłek w ciągu dnia
  • komplet odzieży roboczej
  • pakiet medyczny oraz ubezpieczenie

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych za pomocą wózka widłowego
  • Przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów
  • Obsługa regałów niskiego i wysokiego składowania
  • Praca na magazynie w temperaturze 2 - 6 stopni

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • doświadczenia w pracy na wózku widłowym
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • ważną książeczkę sanepidowską!

Jak przesłać CV?

Kliknij w przycisk aplikuj bądź skontaktuj się z nami za pomocą linku do formularza!

  • Dodane o 14:34, 12 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:1059
  • ID ogłoszenia: 603825089
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki, grodziski, Mazowieckie

O firmie
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Gi Group