Obserwuj

Operator wózka widłowego - podstawa+premia

Wrocław, Dolnośląskie, Krzyki Dodane o 11:37, 9 października 2018, ID ogłoszenia: 470571225

GRUPA AKCJA JOB
Logiservice sp.z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 5279
dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej wykonywaniem czynności jako:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce: Bielany Wrocławskie

Zadania:

• Załadunek oraz rozładunek
• Preparacja produktów na palety
• Obsługa wózków widłowych oraz skanera
• Czynności związane z utrzymaniem magazynu
• Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
• Zachowanie norm i standardów BHP

Wymagania:

• Uprawnienia na wózki jezdniowe - można je również zrobić na miejscu
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Motywacja do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
• Odpowiedzialność za wykonywaną pracę
• Miła atmosfera w pracy

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie 3800 zł brutto + premia
• Praca w systemie zmianowym (6:00, 14:00, 22:00)
• Możliwość zrobienia za darmo uprawnień na wózek widłowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Izabela

Brak zdjęcia

od 2 700 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

Przedstawiciel handlowy ds hurtu- wlkp.

Przedstawiciel handlowy

12 paź

PRACA NA MAGAZYNIE od zaraz /wlkp

Magazynier

dzisiaj
10:45

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
3 800 zł/mies.

Wrocław, Dolnośląskie, Krzyki

Pokaż na mapie