To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Słupsk.

Operator Wózka Widłowego / Pilarz

Słupsk, Pomorskie Dodane o 19:12, 19 czerwca 2018, ID ogłoszenia: 402539331
2 800 - 3 800 zł/mies.
JS Fabryka Przekładni spółka z o.o. spółka Komandytowa w
Bierkowie specjalizuje się w produkcji przekładni oraz elementów uzębionych. Aktualnie poszukujemy Kandydatów z Słupska, Bierkowa i okolic na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / PILARZ

Zakres obowiązków:

-umieszczanie prętów na piłach,
- cięcie detali.
- przewożenie detali na wózkach widłowych.

Wymagania:
- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

*Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na adres mailowy.

Prosimy o zamieszczenie zwrotu:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do 3 miesięcy po jej zakończeniu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Wyświetleń:3621

Ogłoszenia użytkownika JS FABRYKA PRZEKŁADNI SP.ZO.O. SP.K