To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Koninko.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO... od zaraz... /wlkp

Koninko, poznański, Wielkopolskie Dodane o 13:24, 11 października 2018, ID ogłoszenia: 486496523

GRUPA AKCJA JOB
Libra Europe Sp. z o.o. – Agencja pracy tymczasowej – NR CERTYFIKATU 9778 dla swojego Klienta z branży logistycznej z wieloletnią tradycją poszukuje:

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

ZADANIA:
- Załadunek towaru do wysyłki na samochody dostawcze
- Dbanie o odpowiednią gospodarkę magazynową
- Inne, drobne zadania magazynowe

WYMAGANIA:
- Doświadczenie na magazynie
- Uprawnienia na wózek widłowy
- Dyspozycyjność na III zmiany od pn do pt.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Stawkę 3100 zł brutto/mc
- Benefit w postaci bonu do restauracji zakładowej

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie aplikacji.

ZADZWOŃ 519 - pokaż numer telefonu - !!!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Wyświetleń:295
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Grupa Akcja job

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika