To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Gostyń.

Operator Wózka Widłowego

Gostyń, gostyński, Wielkopolskie Dodane o 15:46, 26 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 522734279
2 800 zł/mies.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gostyń

Zakres obowiązków:
• Obsługa wózka widłowego w magazynie cukru
• Proste prace magazynowe
• Dbanie o porządek w miejscu pracy
• Przestrzeganie zasad BHP

Czego oczekujemy?
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Uprawnień do obsługi wózka widłowego
• Badania sanitarno - epidemiologiczne

Co oferujemy?
• Umowa o pracę tymczasową
• Zmianowy system czasu pracy
• Stałe wynagrodzenie 2800 brutto + dodatek za pracę w porze nocnej + dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym + premie uznaniowe
• Stałą opiekę konsultanta personalnego
• Pracę w przyjaznym zespole
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Kontakt: 512 - pokaż numer telefonu -
Wyświetleń:659
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Monika Snadna

Konsultant w Banku

Obsługa klienta / call center

30 kwi

Pracownik magazynu

Magazynier

7 maj

od 2 700 zł/mies.do 3 100 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika