To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Gostyń.

Operator wózka widłowego

Gostyń, gostyński, Wielkopolskie Dodane o 14:23, 25 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 522505652
2 800 zł/mies.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy operatorów wózków widłowych

Zadania:
* Obsługa wózka widłowego w magazynie cukru
* Proste prace magazynowe
* Dbanie o porządek w miejscu pracy
* Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym
* Uprawnień do obsługi wózka widłowego
* Zaangażowanie i motywacja do pracy
* Dyspozycyjności
* Zaangażowania w powierzone obowiązki

Oferujemy:
* Umowa o pracę tymczasową
* Zmianowy system czasu pracy
* Stałe wynagrodzenie 2800 brutto + dodatek za pracę w porze nocnej +
dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym + premie uznaniowe
* Atrakcyjny pakiet benefitów
* Stałą opiekę konsultanta personalnego
* Pracę w przyjaznym zespole
* Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wyświetleń:505
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Monika Snadna

Pracownik Produkcji

Produkcja

11 maj

od 2 450 zł/mies.do 2 650 zł/mies.

od 3 300 zł/mies.do 3 500 zł/mies.

3 444 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika