Obserwuj

OPERATOR, USTAWIACZ WTRYSKAREK -Starachowice, Umowa o pracę ok 3000 zł

Starachowice, starachowicki, Świętokrzyskie Dodane o 15:41, 16 maja 2019, ID ogłoszenia: 480308280
HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576)

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta wyposażenia łazienek oraz płytek ceramicznych poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR WTRYSKAREK
USTAWIACZ WTRYSKAREK

Miejsce pracy: STARACHOWICE
Zakład Produkcyjny Tworzyw Sztucznych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Obsługa i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu formowania wyrobów z tworzyw sztucznych
- Zmiana, ustawianie i konserwacja form wtryskowych
- Kontrola parametrów pracy wtryskarek oraz ich optymalizacja
- Realizacja planu produkcji pod względem ilościowym i jakościowym
- Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych
- Prowadzenie zapisów stanowiskowych
- Ocena wizualna wyrobu
- Pakowanie wytworzonych produktów

WYMAGANIA:
- Znajomość procesów obsługi maszyn z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
- Odpowiedzialność, zaangażowanie
- Umiejętność pracy w zespole,
- Sumienność, rzetelność,
- Dokładność wykonywania powierzonych zadań
- Zaangażowanie i motywacja do pracy

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie OD ZARAZ, na podstawie UMOWY O PRACĘ
- Wynagrodzenie 2400 zł brutto za miesiąc przez okres do 3 miesięcy,
- Po okresie 3 miesięcy możliwość negocjacji wynagrodzenia,
- Stawka około 2,50 zł brutto dodatku za każdą godzinę pracy w nocy
- Premia za cały przepracowany miesiąc do 20% - Około 500 zł brutto
- Pracuj i zarabiaj około 3000 zł brutto miesięcznie
- Praca na 3 zmiany w godzinach 06:30-14:30, 14:30-22:30 i 22:30-06:30
- Praca 5 dni w tygodniu

Administratorem danych osobowych jest HR GLOBAL GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rondo ONZ 1, zwana dalej „Administratorem”.

Jeżeli jest Pani/Pan kandydatem na pracownika informujemy, że dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze (podstawa prawna: 22(2) KP w zw. z art.6 ust.1 lit.c) RODO). Podanie przez Panią/Pana danych osobowych innych, niż to wynika wyraźnie z przepisów prawa, uznajemy za Pani/Pana zgodę (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). W przypadku wyrażenia dodatkowo dobrowolnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane także dla przyszłych procesów rekrutacji (podstawa prawna: 22(2)§1 KP w związku z art.6 ust.1 lit.a RODO).

Wyrażenie dodatkowych zgód jest dobrowolne, jednak ich brak może nam utrudnić kontakt z Panią/Panem, przeprowadzenie rekrutacji i zaproponowanie Pani/Panu ofert pracy w przyszłości. Zgodę można wyrazić również pisząc wiadomość na adres email: zgody(at)hrglobal.pl. W każdym czasie przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można wycofać pisząc wiadomość na adres email: zgody(at)hrglobal.pl

Ponadto przetwarzamy Pani/Pana dane do profilowania, którego celem jest kierowanie do Pani/Pana ofert pracy odpowiadających Pani/Pana kwalifikacjom (podstawa prawna: nasz prawnie uzasadniony interes – przyspieszenie i usprawnienie procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO); do przekazania do innych podmiotów z grupy Administratora (dalej: Grupa) wymienionych poniżej w celu wsparcia i usprawnienia procesu rekrutacji (podstawa prawna: nasz prawnie usprawiedliwiony interes, art. 6 ust. 1 lit. f RODO); dochodzenia i obrony przed roszczeniami (podstawa prawna: nasz prawnie usprawiedliwiony interes, art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od zamieszczenia ogłoszenia, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 1 roku od dnia wyrażenia zgody. W pozostałych przypadkach przez okres przedawnienia roszczeń lub tak długo jak istnieje nasz interes prawny, chyba że wniesie Pani/Pan uzasadniony sprzeciw wobec takiego przetwarzania.

Osoba udostępniające dane osobowe w celu ich przetwarzania ma prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania kopii, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo przenoszenia (gdy podstawą jest zgoda, a dane przetwarzane są w sposób zautomatyzowany), prawo do tego by nie podlegać decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Może też Pani/Pan wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, jeżeli przetwarzamy je na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, czyli art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Po wniesieniu sprzeciwu nie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana danych, chyba że wykażemy istnienie ważnych prawnie uzasadnionych podstaw nadrzędnych wobec Pani/Pana interesów, praw i wolności lub podstaw do dochodzenia lub obrony roszczeń.

Odbiorcą podanych przez Panią/Pana danych osobowych będą nasi upoważnieni współpracownicy, nasi klienci, czyli firmy na rzecz których pośredniczymy w znalezieniu personelu lub świadczeniu usług, w tym pracy tymczasowej, nasi dostawcy usług informatycznych oraz podmioty wspierające nas w procesach rekrutacji lub marketingu. Osobie przysługuje również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, że dane osobowe przetwarzane są przez Administratora niezgodnie z RODO.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika HR GLOBAL GROUP

od 2 500 zł/mies.do 3 600 zł/mies.

od 2 250 zł/mies.do 3 000 zł/mies.

od 18 zł/godz.do 19 zł/godz.

16 zł/godz.

17 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 400 - 3 000 zł/mies.

O firmie

Jesteśmy certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576).

Oferty pracy HR Global Group są gwarancją uczciwych i przejrzystych warunków zatrudnienia. Wszystkie zasady współpracy zostaną Ci przedstawione na początku (większość znajduje się już w ogłoszeniu). Z góry będziesz wiedział na co możesz liczyć, ale także czego od Ciebie wymagamy. HR Global Group otacza Cię opieką przez cały okres zatrudnienia, ale także po nim. Możesz liczyć na nasze wsparcie i doradztwo zawodowe na każdym etapie swojej kariery. Szczególną uwagę zwracamy na pomoc osobom w szczególnych momentach swojej pracy zawodowej: tych, którzy są na jej początku, w tym studentów, oraz tych, którzy mają za sobą już połowę zawodowej aktywności (50 +).

Praca zawodowa to jeden z najważniejszych obszarów życia człowieka. Naszym zadaniem jest znaleźć taką pracę dla Ciebie, w której będziesz po prostu dobrze się czuł. Zaufaj nam. Wspólnie znajdziemy dla Ciebie przyjazne miejsce pracy, w którym rozwiniesz swój talent, poszerzysz zawodowe horyzonty, zarobisz uczciwe pieniądze i będziesz spędzał czas w miłej oraz konstruktywnej atmosferze.
... czytaj więcej