Obserwuj

Operator Urządzeń Technologicznych

Opole, Opolskie Dodane o 11:46, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 492893402
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Operator urządzeń technologicznych | Opole
Numer referencyjny: OUT/0718/OPO

Obowiązki:
 zapewnianie ciągłości produkcji
 obsługa linii pakującej / mieszającej
 mycie linii technologicznej
 przygotowanie opakowań do produkcji
 prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
 przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
 dbanie o terminowe, ilościowe oraz jakościowe realizowanie produkcji

 Wymagania:
 samodzielność oraz dobra organizacja pracy
 uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic (mile widziane)
 książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)
 dbałość o porządek i higienę
 umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:
 pracę stałą w Opolu
 podczas okresu próbnego (3 m-c) zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową
 możliwość rozwoju zawodowego
 atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie)
 dofinansowanie do dojazdów / do paliwa dla osób mieszkających w Opolu oraz spoza Opola
 bezpłatne gorące napoje

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika InterKadra

Brak zdjęcia

od 2 200 zł/mies.do 2 500 zł/mies.

Pracownik produkcji z autem

Praca za granicą

9 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika