To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Mysłowice.

Operator transportu wewnętrznego

Mysłowice, Śląskie Dodane o 17:11, 9 maja 2019, ID ogłoszenia: 525657185
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Praca w magazynie firmy produkcyjnej - zdobądź ciekawe doświadczenie!
• Załadunek i rozładunek towaru - obsługuj wózek widłowy!
• Transport i logistyka wewnętrzna - układanie, przewożenie, przemieszczanie!
• Obsługa skanera - nic prostszego!

Oczekiwania
• Konieczność posiadania uprawnień UDT!
• Chęć do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Rzetelność i chęć do pracy
• Zaangażowanie w powierzone zadania

Oferta
• Zatrudnienie stałe - bezpośrednio w strukturach firmy
• Umowa o pracę
• Stabilne wynagrodzenie (stawka ustalana indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności)
Praca w systemie czterobrygadowym
• Pakiet premiowy (system 4b, bonus wózkowy, bonus frekwencyjny, premia uznaniowa)
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Pakiet benefitów (dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie grupowe)
• Wczasy pod gruszą
• Paczki na święta dla dzieci
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

TO MOŻE BYĆ TWOJA SZANSA! SZANSA NA ROZWÓJ!
JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
NIE ZWLEKAJ!

Dane kontaktowe:
Tel.: 327 - pokaż numer telefonu -
Adres biura: ul. Małachowskiego 1a
Biuro czynne: pon.-pt., godz. 08:00-16:00

Numer ref. OTW/010/AOZ
Oferta dotyczy pracy stałej
Wyświetleń:695
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Operator CNC

Produkcja

30 kwi

Produkcja

30 kwi

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika