Obserwuj

Operator Robota Spawalniczego Metbud

Ryki, rycki, Lubelskie Dodane o 10:45, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 524047746

Firma Metbud producent kontenerów zatrudni osobę na stanowisko:

OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

  • Zakres obowiązków:
  • obsługa robotów spawalniczych
  • programowanie i korekta programów
  • obserwacja i nadzorowanie zachodzących procesów spawalniczych
  • umiejętność oceny poprawności spoin

Od kandydatów oczekujemy:

  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu
  • obsługa narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe;
  • Bardzo atrakcyjny system premiowania
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość awansu;
  • Szkolenia

Więcej informacji pod numerem telefonu 669 - pokaż numer telefonu -

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Mróz Edwin

Brak zdjęcia

od 3 000 zł/godz.do 5 000 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
3 000 - 5 000 zł/mies.

Ryki, rycki, Lubelskie

Pokaż na mapie