Obserwuj

Operator produkcji - Żory

Żory, Śląskie Dodane o 13:25, 14 lutego 2019, ID ogłoszenia: 428367711
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność oraz promujemy kreatywność.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI
Miejsce pracy: Żory

Zadania:
- obsługa maszyn i gniazd produkcyjnych
- prace przygotowawcze
- montowanie systemów alarmowych
- kontrola jakości naszych produktów

Profil kandydata:
- mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
- uprawnienia II S oraz hakowe będą dodatkowym atutem (możliwość - zdobycia uprawnień w firmie)
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
- dokładność w realizacji zadań
- dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
- pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń)
- bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, bony na święta, system nagród)
- opiekę medyczną
- premie,
- pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- dla najlepszych oferujemy szkolenie z zakresu obsługi suwnic, żurawi i wózka widłowego – szkolenie będzie potwierdzone certyfikatem z Urzędu Dozoru Technicznego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Sonia

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 900 - 3 200 zł/mies.

O firmie

Od opracowania ponad 50 lat temu przez firmę LOGSTOR pionierskich rozwiązań w dziedzinie ogrzewania zdalaczynnego, które zrewolucjonizowały sektor energetyczny, firma ta wciąż wyznacza nowe standardy na rynku. Jako wiodący na świecie producent systemów rur preizolowanych firma LOGSTOR stawia niezwykle wysokie wymagania energooszczędnym produktom. Nasza produkcja poparta jest niezrównanym doświadczeniem w branży wspartym ciągłymi innowacjami w zakresie najnowszych technologii.
... czytaj więcej