To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Trzebinia.

Operator Produkcji - Zabierzów - ZAPEWNIONY TRANSPORT

Trzebinia, chrzanowski, Małopolskie Dodane o 14:10, 21 lutego 2019, ID ogłoszenia: 511728439
Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.
Miejsce pracy: Zabierzów

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- książeczka SANEPID lub chęć jej wyrobienia,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- stabilność zatrudnienia,
- atrakcyjne warunki finansowe,
- transport do pracy,
- pracę w zgranym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny 696 - pokaż numer telefonu - .

Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.
Wyświetleń:129
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PLUS KADRA Sp. z o.o.

Kelner/Barman Pizza Hut Puławska

Obsługa klienta / call center

dzisiaj
00:32

od 1 000 zł/mies.do 3 000 zł/mies.

dzisiaj
00:31

Ajent Saloniku Kolportera

Kasjer / ekspedient

wczoraj
23:31

wczoraj
23:31

Młodszy konsultant (również z orzeczeniem)

Administracja biurowa

wczoraj
20:51

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika