To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Cieszyn.

Operator produkcji Trzyniec, klimatyzowana hala! Zarobki od 3800 zł

3 800 - 4 500 zł/mies.

Poszukujemy dla naszego znaczącego klienta odpowiedzialnych i doświadczonych pracowników.

Miejsce pracy: Trzyniec

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie zagranicznej

- motywujące wynagrodzenie: 20000 kč + 1000 kč bonusu za obecność + bonusy regulowane Kodeksem Pracy (nocki, weekendy, nadgodziny).

- bonus po próbnym okresie 10%

- zapewnione posiłki i napoje - obiad 10 kc

- 5 tygodni urlopu

- umowa o pracę

- praca od zaraz

- tryb ciagly - 8 godzin -(2x ranki+2x popoludniowki +2x nocki 2x wolne)

  • klimatyzowana hala

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Obsługa maszyn i linii produkcyjnej

 - Manipulacja z produktami na hali produkcyjnej

- Pełnienie norm produkcyjnych

 WYMAGANIA:

- Doświadczenie w pracy produkcyjnej

- Chęć pracy w trybie ciągłym (system III zmianowy)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu olx.pl lub o telefon pod numer: + 420 - pokaż numer telefonu - 921

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Ostrava w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.).

Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

  • Dodane o 10:00, 28 stycznia 2020
  • Wyświetleń:8440
  • ID ogłoszenia: 475029305