To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Świdnica.

Operator produkcji – praca od zaraz, bezpłatny dojazd, wyższa stawka

3 600 - 4 400 zł/mies.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
• Realizacja planu produkcyjnego
• Zapewnienie określonych norm jakości i ilości, kontrola wyrobów

Oczekiwania
• Chęć do pracy
• Podstawowa umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta
Umowa bezpośrednio z firmą LG Chem
Stawka nawet 4200 zł brutto miesięcznie za 4 dni pracy w tyg. + dodatki za godziny nocne
• Liczne benefity - karta sportowa, opieka medyczna, owocowe wtorki, dofinansowanie nauki języka angielskiego
Bezpłatny transport
• Realny awans

Numer ref. OPR/028/ERY
Oferta dotyczy pracy stałej
  • Dodane o 12:22, 22 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:995
  • ID ogłoszenia: 620009140

Ogłoszenia użytkownika Manpower