Obserwuj

Operator Produkcji - bezpłatny transport do NGK Ceramics

Zawiercie, zawierciański, Śląskie, Argentyna Dodane o 16:13, 23 maja 2019, ID ogłoszenia: 502336315

PowerJobs - Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 11749) dla swojego Klienta, renomowanej japońskiej firmy NGK Ceramics, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza (bezpłatny transport z Poręby i Zawiercia)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 3400 zł brutto + dodatek 200 zł brutto za system równoważny + premia 10%
  • Benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;
  • Pracę w systemie równoważnym po 12h (I zmiana 7:00-19:00, II zmiana 19:00-7:00), około 14 dni roboczych w miesiącu;
  • Bezpłatny transport;
  • Dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z produkcją;
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;
  • Zdolności techniczne i manualne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność i dokładność.

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, tworzenie krótkich raportów;
  • Stała kontrola jakości;
  • Praca w oparciu o zasady i instrukcje funkcjonujące wewnątrz zakładu.
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs

2 800 zł/mies.

3 600 zł/mies.

od 3 600 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

od 2 700 zł/mies.do 3 200 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
3 600 - 4 200 zł/mies.

O firmie

PowerJobs jest Agencją Pracy Tymczasowej, którą tworzy kreatywny zespół z dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji indywidualnych i kompleksowych projektów rekrutacyjnych.
... czytaj więcej