To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Nowy Dwór Mazowiecki.

Operator Parku Maszynowego

3 800 - 4 500 zł/mies.

Poszukujesz stałej i dobrze płatnej pracy?

Mamy świetną ofertę! Poszukujemy pracowników produkcyjnych do nowo otwieranej linii produkcyjnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zapewniamy roczny pakiet relokacyjny dla osób spoza regionu!

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 6000 zł/msc. brutto!
  • umowę o pracę oraz bezpośrednie zatrudnienie w jednym z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w Polsce!
  • roczny pakiet relokacyjny
  • transport do pracy z: Maków Mazowiecki, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Nasielsk, Raciąż, Świercze, Wyszogród, Smoszewo
  • pakiet atrakcyjnych benefitów
  • pracę w systemie równoważnym po 12h ( 15 dni pracujących, 15 dni wolnych w miesiącu)

Zakres obowiązków:

  • obsługa nowoczesnych i zautomatyzowanych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości gotowego wyrobu
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek przy linii produkcyjnej

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy przy obsłudze nowoczesnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • mile widziana książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej FMCG

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

  • Dodane o 13:29, 29 września 2020
  • Wyświetleń:774
  • ID ogłoszenia: 627242129

Ogłoszenia użytkownika Agata