To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Rybarzowice.

Operator Maszyny Szyjącej :: Praca Rybarzowice Buczkowice k. Żywiec

3 500 - 3 800 zł/mies.

Firma AMANDA z odziałem w Rybarzowicach gm. Buczkowice koło Żywca, zajmuje się produkcją w branży włókiennictwa działając na rynku od 1990 roku.

Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYNY SZYJĄCEJ. Praca w charakterze utrzymania ruchu pracy maszyny, która automatycznie i samodzielnie przeszywa włókniny.
Umowa o pracę na pełny etat. Praca od zaraz.

Możliwość nauczenia od podstaw.
System 3 zmianowy 6-14, 14-22, 22-6

GŁÓWNE ZADANIA:
Obsługa i utrzymanie maszyn w ruchu

Sumienność w wykonywaniu obowiązków.

WYMAGANIA:

Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
Zaangażowanie i chęci do pracy

Dobry wzrok lub okulary (praca polega głównie na wymianie nici i igieł szyjących)
Mile widziane doświadczenie przy produkcji

OFERUJEMY:
Umowę o Pracę na pełny etat

Praca od zaraz
Stabilne warunki zatrudnienia w firmie z 30 letnią tradycją w branży włókiennictwa
System pracy 3 zmianowy od pon-pt
Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

Zapewniamy transport z i do Bielska Białej

Na terenie obiektu znajduje się duży parking, natomiast przystanek autobusowy w odległości 50 metrów.

Wynagrodzenie 3500 - 3800 brutto tj. 2500 - 2800 netto na rękę po okresie nauki.

Proszę o kontakt zainteresowane osoby drogą mailową na adres amanda[at]amanda.net.pl lub telefoniczny od 10.00 - 16.00

Proszę o kontakt tylko zdecydowane osoby.

  • Dodane o 15:42, 18 marca 2020
  • Wyświetleń:1478
  • ID ogłoszenia: 312036040