To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Operator Maszyn - Zabierzów - ZAPEWNIONY TRANSPORT

Opis
Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.
Miejsce pracy: <strong>Zabierzów (zapewniony transport)
</strong>

<strong>Zakres obowiązków:</strong>
<strong>
</strong>
- obsługa maszyn produkcyjnych

<strong>Wymagania:</strong>
<strong>
</strong>
- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- książeczka SANEPID lub chęć jej wyrobienia,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

<strong>Oferujemy:</strong>
<strong>
</strong>
<strong>- umowę o pracę,</strong>
- stabilność zatrudnienia,
- atrakcyjne warunki finansowe,
<strong>- transport do pracy, </strong>
- pracę w zgranym i dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny <strong> 696 - pokaż numer telefonu - .
</strong>
<strong>
</strong>
Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.
  • Dodane o 10:32, 13 maja 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 530289930