Operator maszyn w Solcu Kujawskim, 2 zmiany! Praca stała!

Masz doświadczenie w obsłudze maszyn? Pracowałeś z prasami albo zgrzewarkami? Szukasz pracy na stałe? Koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Naszego Klienta, w Solcu Kujawskim
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia (szerokie widełki płacowe)
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie 2-zmianowym 6-14, 14-22 (od poniedziałku do piątku)
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. wczasy pod gruszą)

zadania

  • obsługa maszyn, takich jak prasy, zgrzewarki, czy myjka tunelowa
  • wprowadzanie podstawowych danych do systemu

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • motywacji i chęci do pracy w Solcu Kujawskim

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 00:52, 17 października 2020
  • Wyświetleń:891
  • ID ogłoszenia: 630781152
Użytkownik

MARTA GRZEBIENIAK

Na OLX.pl od wrz 2017 jest online Ogłoszenia użytkownika
  • Aplikuj
Lokalizacja

Solec Kujawski, bydgoski, Kujawsko-pomorskie

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika MARTA GRZEBIENIAK