Obserwuj

Operator Maszyn (Tomaszów Mazowiecki)

Tomaszów Mazowiecki, tomaszowski, Łódzkie Dodane o 09:25, 17 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 483735107
Grupa Balex Metal to międzynarodowa organizacja z listy Top 100 Polskich Firm, posiadająca 5 zakładów produkcyjnych oraz sieć sprzedaży w 10 krajach Europy.

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Naszym pracownikom oferujemy:
• zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
• pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami o stabilnej pozycji na rynku
• przeszkolenie na stanowisku pracy i możliwość zdobycia doświadczenia
• szkolenie z zakresu obsługi nowoczesnych maszyn CNC
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• pakiet socjalny: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia bony na Święta

Od kandydatów oczekujemy:
• gotowości do pracy fizycznej w systemie 2 i 3 - zmianowym
• mile widziane wykształcenie techniczne bądź zawodowe oraz posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych lub suwnicy

Zadania:
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• raportowanie wykorzystania surowców do produkcji,
• dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy,
• przestrzeganie przepisów bhp i ppoż

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku 'APLIKUJ'

lub za pomocą strony https://balex.eu/praca-w-balex-metal/oferty-pracy

lub dostarczyć osobiście na adres:
Zakład Produkcyjny Balex Metal w Tomaszowie Mazowieckim
ul. Spalska 143/147, Tomaszów Mazowiecki
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Balex Metal

Mechanik

Mechanik / blacharz / lakiernik

26 lis

Operator Maszyn (BOLSZEWO)